Získejte zdarma iPad, iPhone a jiné vychytávky

20. října 2010 v 11:12

Samozřejmě nic není zadarmo, ale zde za relativně málo práce získáte opravdu hodnotné odměny, které zahrnují iPhone 4, iPad, Macbook nebo Xbox360 telefony Nokia či Samsung.

Sice nezbohatnete, ale když vám jednou či dvakrát do měsíce přijde nový telefon nebo xbox, je to opravdu příjemné.

Sám jsem byl k této akci z počátku nedůvěřivý, ale jak se ukázalo, vyplatilo se.

Díky tomuto modelu internetového marketingu mám doma PS3 konzoli a můžu říct, že to opravdu funguje a vyplatí se do toho investovat trochu času (2 minuty). Od splnění podmínek mi přišla během sedmi dnů z amazonu (fotky z rozbalovací akce můžete vidět níže).

Jak na to:
  • Zaregistrujte se na této stránce vpravo (zadejte pravdivou adresu, aby vám mohl být dáreček doručen) a poté dokončete alespoň jednu nabídku na následující stránce. Doporučuji Homestead nebo Intuit, které jsou zdarma (při registraci musíte zadat keditní údaje, ale nic neplatíte).
  • Po dokončení registrace na Homestead nebo Intuit vyčkejte než bude vaše splnění registrace zaznamenáno stránkou FreebieJeebie (může to trvat i 24h). Splněná registrace se pozná, když na vašem účtu na FreebieJeebie pod offers se z červeného křížku stane zelená fajfka.
  • Pokud se objevila zelená fajfka máte vyhráno a nyní si musíte počkat až k vám dárek pošlou.
  • Doporučte svým znamým stejný postup.

Nevěříte, že je to možné??

Zde je princip tohoto osvědčeného modelu internetového marketingu:Věcičky, které už mám doma ke 14.4.2011:
- konzloe PS3 160 GB
- druhý DualShock ovladač + 2 hry (GT5 a Mafia II)
- PS3 Move (kamera, ovladač a starter disk)
- Apple iPad 2 WiFi 32 GB

Tohle všechno mě dohromady stálo něco pod 400 korun (4 měsíce s aktivní službou od Homestead po $4,99 - první měsíc zdarma), ale celková hodnota dárků dosahuje téměř 25 000 korun, které jsem ušetřil.

PS3 doručeno 30.11.

Právě včera mi dorazila PS3 konzole. Už jsem začínal být malinko nervózní, ale dobrá věc se podařila. Přislo to z amazonu a tentokrát to trvalo jeden týden od splnění podmínek.

U Homestead jsem zatím zaplatil jen $4,99 (jejich služby využívám, tak proč ne), ale mám doma konzoli v ceně přesahující 7500 korun.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama